Lotuscert-3

ساخت فیلم و تیزر تبلیغاتی

تبلیغات در عصر امروز با توجه به رشد تولید و در نتیجه رقابتی شدن بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است و  امر تولید و بازرگانی امروز ، بدون حضور و استفاده از  فنون علمی و موثر تبلیغات غیر ممکن خواهد بود .

در عصر امروز نقش تبلیغات به گونه ای ویژه تبدیل به ابزاری مدیریتی و استراتژیکی شده است و  فرجام بازار موفق را همین ویژگی منحصر به فرد تضمین می کند.شرکت مدیریت نوین پارس با اخذ مجوز های لازم با کادری از کارشناسان مجرب سینما و با استفاده از متخصصین کارآزموده و مشاوران تبلیغاتی، با نگاهی علمی و تخصصی و مجموعه ای از جدیدین سخت افزار ها و نرم افزار های تولید آگهی آماده است تا محصولات و خدمات شما را منطبق با استاندارد های جهانی  به مخاطبان معرفی نماید .

این شرکت با استفاده از متد های موثر در زمینه بازاریابی و همچنین  روانشناسی فروش و با استفاده از استاندارد های مدیریتی روز دنیا می تواند گامی موثر در زمینه عرضه کالا و خدمات شما بر دارد و بازار های جدیدی را برای محصولات و خدمات شما ایجاد نماید.

ساخت یک تیزر خوب امروزه از مهمترین راهبردهای شرکت ها و موسسات موفق است. یک تیزر تبلیغاتی اگر با توجه به اصول و قواعد فیلمسازی ساخته شده و با شناخت کافی از مخاطبان همراه باشد بی شک تاثیر چشمگیری در پیشبرد اهداف صاحب کالا یا خدمات خواهد داشت. قبل از اینکه تصمیم بگیرید تیزر خود را در تلویزیون پخش کنید و یا در اینترنت و شبکه های اجتماعی ، مهم است که تصمیم بگیرید چگونه تبلیغ خود را بسازید.

برای آگاهی از تعرفه ها و خدمات و همچنین  جهت دریافت نمونه کارها می توانید با شماره های ۷۷۶۹۹۶۱۱-۰۲۱ واحد ساخت فیلم و تیزر تماس حاصل فرمایید.