معرفی گروه شرکت مدیریت نوین پارس

buiseness-meeting-11

با عنایت به وجه و ساختارها و روشهای متنوع در سازمان های کشور که به خودی خود تنوع و تعدد رویه های اداری و اجرایی را به دنبال داشته و هم چنین ضرورت روزافزون به بهره برداری هرچه بیشتر ازمنابع و امکانات کشور، شرکت مدیریت نوین پارس با هدف ارزایابی ،اموزش ، ممیزی و پشتیبانی نظام ها و تکنینک های نوین مهندسی و مدیریتی ( از جمله استاندارد ایزو) با بهره برداری از دانش روز، تاسیس گردید.

این گروه از بدو شکل گیری با توجه به پشتوانه سالها تجربه کاری و تحقیقاتی مدیریت ارشد، مدیران پروژه ها، اساتید متخصص و مجرب و همچنین کارشناسان کوشای شرکت، فعالیت خویش را در زمینه ممیزی و آموزش سیستم ها ی مدیریتی و استاندارد ایزو در سطح کشور آغاز نمود .

علاوه بر این در راستای انتشار استاندارد های ایزو و نظامهای مدیریتی نوین، فرهنگ کیفیت و محیط زیست سالم، ارج نهادن به ارباب رجوع و رضایتمندی مشتریان از تعامل و همکاری ادارات، سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی استانداردهای مختلفی را پیاده سازی می نماید.

این گروه در طول مدت فعالیت خود به عنوان عمده ترین محور کاری شرکت، در افزایش بهره وری ، تمرکز بر نیازهای مشتریان ، ایجادنظم و وحدت رویه در زمینه اداری واجرایی سازمان ها و موسسات تولیدی و خدماتی دولتی وغیر دولتی وهمین طور آموزش نیروی انسانی مشارکت فعال داشته و در راستای تحقق سیستم های کشور عزیزمان تلاش می نماید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با همت، درایت و پشتکار کلیه ی همکاران ارجمند و محترم مجموعهو هم چنین تلاش و مساعدت ایشان، در به ثمر رسیدن اهداف شرکت و پیشرفت و سرفرازی میهن عزیزمان گام برداریم.

business-meeting