پیام مدیر عامل

شرکت مدیریت نوین پارس، فعالیت خود را در زمینه استقرار سیستم های مدیریتی و با هدفطراحی،آموزش، اجرا و پشتیبانی نظام ها و تکنیک های نوین مدیریتی ( از جمله استاندارد ایزو) و مهندسی با بهره برداری از دانش روز، در سال 1386 آغاز نمود و اکنون پس از گذشت سالها تجربه و تلاش کاری و به پشتوانه علمی تخصصی مدیران این شرکت، یکی از شرکت های برتر در حوزه ی آموزش، آموزش سیستم های مدیریتی و همچنین اخذ گواهینامه های بین المللی سیستم های مدیریتی و گواهی محصول در سطح کشور به شمار می رود.

این شرکت از بدو شکل گیری با توجه به پشتوانه سالها تجربه ی کاری و تحقیقاتی در زمینه های مختلف خدماتی و تولیدی نزد مدیریت ارشد، مدیران پروژه ها، اساتید متخصص و مجرب و همچنین کارشناسان کوشای شرکت ؛ فعالیت خویش را در زمینه پیاده سازی و آموزش سیستم های مدیریتی و استاندارد ایزو در سطح کشور آغاز نمود . اکنون این مجموعه پس از 8 سال سابقه درخشان و همچنین باتكيه برتوانمندي کادرمجرب خود و در راستاي مأموريت و چشم انداز تعريف شده در سايه برقراري ارتباط موثر با نخبگان علمی ودانشگاهی كشور ، قادرمی باشد تا طیف گسترده اي ازخدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.

امري كه منجربه آن گرديده است كه تعداد بسياري از مشتريان ،مسير اعتماد به اين مجموعه را متداوم و پيوسته براي خويش گزينش كرده وما را در خدمتدهی به آنان سر بلند و صاحب توفيق نمايند.

امید است با استعانت از خداوند منان و با همفکری و بهره مندی از توانایی و همدلی نیروهای این مجموعه گامی بلند در راستای سربلندی میهن عزیزمان برداریم.